Факти з історії

Оцінити підручник:
5,0 1
Цікаві факти з історії давніх часів 5-6 клас Бандровський 2019 (Шкільна бібліотека)

Цікаві факти з історії давніх часів. Посібник для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: О.Г.Бандровський
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2019
  • Сторінок: 176
  • Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

Перед тобою книжка, сторінками якої можна подорожувати не лише у просторі - країнами, містами чи селами, а й у часі. Най-віддаленіша мандрівка в інші епохи - це подорож в античні часи. Ти зможеш відчути себе і мандрівником, і слідчим, і вченим, адже пізнання подій стародавньої історії потребує уваги, наполегливості й зацікавленості. Дізнаєшся безліч нових імен і географічних назв, невідомих тобі раніше фактів і подій.

Що спонукає людину подорожувати? Передусім бажання дізнатися про те, як живуть інші люди, народи та держави. Цей інтерес до пізнання нового схожий на очікування святкового подарунка, коли хочеш швидше розгорнути пакунок і побачити нову бажану річ.

Сподіваємося, що ця книжка стане таким подарунком, бо вона відкриває новий широкий світ історичних знань, у якому оживає пам’ять багатьох народів і стає зрозумілим сьогодення. Із цією книжкою про давні часи ти відкриєш для себе нову науку, про яку один з мудреців минулого сказав: «Історія - свідок минулого, світло істини, жива пам’ять, учитель життя, вісник старовини».

 

pick_istoriya_5_6_bandrovskiy.pdf
20 MB
138

Схожі матеріали