Споживча етика

Оцінити підручник:
4,5 2
Споживча етика 5-6 клас Овчарук Лужайчереда 2019 (Шкільна бібліотека)

Споживча етика. 5-6 класи. Посібник для закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: О.В.Овчарук, Л.М.Пужайчереда
  • Видавництво: "Літера ЛТД"
  • Рік видання: 2019
  • Сторінок: 112
  • Формат файлу: pdf

 

Шановні учні та учениці!

 

Перед вами книжка, яка розповість про життя у світі товарів і послуг, що оточують нас щоденно. Ви дізнаєтеся про те, як потрібно знаходити і купувати товари й послуги, як поводитись у супермаркеті та як обирати необхідну річ або продукт споживання.

Ми зібрали в цій книжці поради та інформацію, що дадуть вам можливість бути компетентними у ваших пошуках, а це: інформація про товар, його ціну, якість, корисність; інформація про те, де і як знайти необхідну продукцію; яким чином і для чого використати придбану річ.

Щоб бути поінформованим про товари та послуги, недостатньо знати ціну і призначення товару. Важливо також бути підготовленим до того, як поводитись у світі споживання, а це означає мати етичні погляди на світ товарів і послуг, що оточують тебе. Ця книжка - саме про етику споживання.

Етика споживання - це ваше ставлення до різноманітного світу послуг і товарів. Вона полягає в тому, як саме ви ставитеся до продукту, чи вважаєте його якісним і потрібним саме для вас, чи знаєте правила споживання та поведінки в оточенні, пов’язаному зі світом товарів і послуг, а також чи вмієте й чи готові захистити себе від порушення прав споживача.

Ця книжка допоможе вам, вашим друзям і рідним дізнатися, як перевірити якість товару та послуги і не потрапити у складну й небезпечну ситуації на ринку, у супермаркеті та повсякденному житті, що пов’язане зі споживчим вибором.

Ви також зможете перевірити себе в різноманітних вправах і завданнях, дізнатися, чи добре орієнтуєтеся у світі товарів і послуг.

Ви маєте знати про свої споживчі права та вміти захищати їх.

Отже, починаємо!

 

pick_etika_5_6_ovtcharuk.pdf
6 MB
172

Схожі матеріали