Сучасна художня література

Оцінити підручник:
3,67 3
Сучасна художня література 5-6 клас Ніколенко, Мацевко-Бекерська Сакович Ніколенко Борисова 2019 (Шкільна бібліотека)

Сучасна художня література. Посібник для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: О.М.Ніколенко, Л.В.Мацевко-Бекерська, Л.С.Сакович, К.С.Ніколенко, Є.Л.Борисова
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2019
  • Сторінок: 224
  • Формат файлу: pdf

 

Найкоштовніші скарби на землі — це книжки...
Г. К. Андерсен


У цьому посібнику зібрані популярні твори української, зарубіжної літератур і літератур національних меншин України. їх написали сучасні автори, яких добре знають у нашій країні та за її межами. Щоб стати успішними й високоосвіченими професіоналами, люди в усьому світі багато читають. Без книжок не можна побудувати вільну та демократичну державу! Запрошуємо вас зануритися в захопливий світ сучасної літератури! На вас чекають цікаві пригоди та яскраві персонажі, які вміють долати перешкоди й досягати поставленої мети. Ми переконані, що ви їх полюбите! Герої сучасної літератури допоможуть вам зрозуміти світ, у якому ви живете, а ще навчать вас людяності й добра, любити красу та дбайливо ставитися до довкілля.

Основну інформацію про письменників і художні твори, теоретичний матеріал подано в підручниках з літератури. Проте до них включені лише основні тексти, передбачені програмою. Цей посібник допоможе вам дізнатися про творчість сучасних письменників, адже його укладено за принципом доповнення й поглиблення змісту підручників.

Завдяки цьому виданню ви прочитаєте чимало цікавих творів сучасності, а отже, більше дізнаєтеся про проблеми сьогодення, краще підготуєтеся до дорослого життя.

Звісно, будь-який посібник обмежений певним обсягом, а тому не може бути вичерпним. Тому беріть книжки в бібліотеці, користуйтеся електронними бібліотеками в широкому просторі Інтернету!

Книжки довкола нас! Це наші добрі друзі й порадники на все життя! Ваше майбутнє залежить від читання!

 

pick_literatura_5_6_nikolenko.pdf
5 MB
368

Схожі матеріали