Deutsch

Оцінити підручник:
3,3 10
Німецька мова 5 клас Басай 2006 (1 рік навчання)

Німецька мова. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів (2-га іноземна мова, 1-й рік навчання).

  • Автор: Н.П.Басай
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2006
  • Сторінок: 287
  • Формат файлу: pdf

Привіт!

 

Мене звуть Ґабі. Іна, Бенно та Улі — мої друзі. Ми живемо в Німеччині в місті Бонні, розмовляємо німецькою мовою і хочемо допомогти тобі оволодіти нею. Ми навчимо тебе розмовляти, читати й писати німецькою мовою; познайомимо зі своїми рідними і друзями; розповімо, як ми навчаємося і розважаємося.

З підручника ти дізнаєшся, як розповісти німецькою мовою про себе, про рідних і друзів, про домашніх улюбленців, про свята, пори року і погоду. Ти навчишся лічити До 100, вивчиш багато німецьких виразів, прислів'їв, скоромовок, віршів і пісень, розв’язуватимеш кросворди й головоломки.

Правила читання в додатку на с. 201 допоможуть тобі правильно вимовляти німецькі слова, а граматичні пра вила в рамках і вправи до них полегшать оволодіння мовою.

Нові слова, які ти маєш активно засвоїти, виділено в рамці на початку кожного уроку. Записуй їх у зошит-словник і намагайся запам’ятати. Якщо ж ти забудеш значення якогось слова, то зможеш звернутися до словника в кінці підручника.

Деякі домашні завдання радимо виконувати удвох, щоб мати змогу перевірити одне одного, повправляти-ся в мовленні і бути готовим до зустрічі з нами в наступному навчальному році.

 

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/opla/svas/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==94}

{module Comments}

pick_nimetska_mova2_5_basay.pdf
6 MB
374

Схожі матеріали