Зарубіжна література

Оцінити підручник:
5,0 1
Зарубіжна література 5 клас Волощук 2005

Зарубіжна література. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Є.В.Волощук
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2005
  • Сторінок: 272
  • Формат файлу: pdf

Це - не простий шкільний підручник, читачу. Він має навчати тебе... розважаючи. Так-так, помилки тут немає: упродовж усього навчального року він розважатиме тебе великими й малими пригодами в чарівному Саду Зарубіжної Літератури.

А власне, запитаєш ти, чому він чарівний, цей Сад? Тому що в ньому квітнуть дивовижні книжки. Ці художні твори були написані в різні часи й у різних країнах. Та вже багато років, долаючи усі часові та просторові кордони, вони дарують велику втіху різним поколінням читачів.

Цей Сад простягнувся на всі сторони світу. Мандруючи його чарівними доріжками, ти можеш опинитися в спекотних країнах Півдня, де на березі річки вовченята бавляться з маленьким Мауглі, а в казкових печерах ховаються прекрасні пері. Рухаючись у протилежному напрямку, можна потрапити на скуті кригою землі, де олені вміють розмовляти, а сніжинки на очах перетворюються на величезних білих курок. Прямуючи на захід, ти завітаєш до маленького американського містечка, що його спокій час від часу порушується неймовірними витівками бешкетника й шибайголови Тома Сойєра. А на сході на тебе чекають вишукані, немов намальовані найтоншим пензлем на порцеляновій філіжанці, японські краєвиди...

Попри закони природи у цьому Саду водночас панують зима, весна, літо й осінь. Тобі випаде побувати на галявині, де біля вогнища гріються дванадцять братів-місяців. Ти побачиш величні гори, оповиті нічним серпанком, і джунглі, висушені немилосердним сонцем, життєдайну річку, що котить свої хвилі серед мальовничих земель Північної Америки, та чудо-дерево, у гілках якого причаїлися персонажі російських казок.

Поза звичними уявленнями у Саду Зарубіжної Літератури поруч існують далека минувшина і сучасність, вигадка й правда.

От у якому Саду ти зможеш побувати. І прогулюватися його стежками ти будеш не на самоті, а в товаристві двох друзів-п’ятикласників. Познайомся з ними.

 

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/opla/fttp/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==110}

{module Comments}

pick_zarubijna_literatura_5_voloshcuk.pdf
12 MB
64

Схожі матеріали