Природознавство

Оцінити підручник:
3,0 2
Природознавство 5 клас Ярошенко Баштовий Коршевнюк 2007

Природознавство. 5 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.Г.Ярошенко, В.І.Баштовий, Т.В.Коршевнюк
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2007
  • Сторінок: 128
  • Формат файлу: pdf

Дорогі п'ятикласники!

 

Цього навчального року розклад ваших уроків поповнюється новим предметом - природознавством. Вдумайтеся в його назву, і ви зрозумієте, що на уроках природознавства набувають знань про природу.

Що таке природа, вам вже відомо з початкової школи. На сторінках цього підручника перед вами ще більше розкриється велич і багатоманітність природи, ви знайдете багато цікавого й пізнавального для себе. Це сприятиме подальшому розвитку ваших знань про довколишній світ.

Після основного змісту кожного параграфа є такі рубрики: «Підсумки», «Сторінка природодослідника», «Сторінка ерудита», «Перевір свої знання». Навіщо потрібна кожна з них?

«Підсумки» - для того, аби виділити головне у змісті параграфа.

«Сторінка природодослідника» - щоб ви самі пройшли шляхом відкриття природничих знань і відчули себе природодослідниками. Можливо, дослідження природи, проведені у п’ятому класі, настільки захоплять вас, що стануть справою вашого життя. Адже в природі ще стільки не пізнаного, не відкритого! І тоді ваші імена долучаться до славетних імен природодослідників - учених України.

Хто не обмежиться вивченням тексту параграфів і захоче знати більше, тим у пригоді стане «Сторінка ерудита». Ерудиція -дослівно «ученість». Ерудитами називають людей, які мають глибокі всебічні знання з різних наук.

Заключною є рубрика «Перевір свої знання». Часто останнє запитання чи завдання в ній позначено зірочкою (*). Його виконання під силу кожному, але потребує додаткових роздумів, доведень, застосування інформації з різних параграфів чи рубрики «Сторінка ерудита». Якщо ви успішно справлятиметеся з такими завданнями, то це переконливо свідчитиме про ваші високі навчальні досягнення з природознавства.

Щоб зосередити вашу увагу на основних термінах та поняттях, у тексті параграфів їх виділено особливим шрифтом. У «Предметному покажчику», яким закінчується підручник, вони зазначені в алфавітному порядку. Зроблено це для того, щоб ви могли легко знайти потрібний матеріал і повторити його. Адже природознавство - це лише початок вивчення наук про природу.

 

pick_prirodoznavstvo_5_yaroshenko.pdf
5 MB
40

Схожі матеріали