Рідна мова

Оцінити підручник:
5,0 2
Рідна мова 5 клас Ющук 1994

Рідна мова. Підручник для 5 класу.

  • Автор: І.П.Ющук
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 1994
  • Сторінок: 239
  • Формат файлу: pdf

Мова в житті людей!

 

Мова — найважливіший, найцінніший дар. Без неї людина не могла б ні думати, ні творити, ні самовдосконалюватися, а отже, й бути тим, чим є,— людиною.

Коли люди щось будують, вирощують, добувають, досліджують, вони спілкуються між собою, узгоджують свої дії, радяться, обмінюються знаннями, досвідом. І тут їм у пригоді стає мова.

Коли інженери, вчені обдумують нові машини, креслять плани споруд, складають програми для комп'ютерів, вони теж не можуть обійтися без мови. їм треба щось записати, про щось довідатись у книжках, в інших людей, та й думають вони за допомогою мови.

Але люди не тільки працюють. Вони повинні духовно збагачуватися, розумово розвиватися, виявляти свої здібності. Тож люди читають книжки, журнали, газети, слухають радіо, дивляться телепередачі, вчаться в школах та інститутах, пишуть художні твори, наукові праці. І все це вони можуть робити тільки завдяки мові.

Отже, що б людина не робила, скрізь їй потрібна мова. Тому вона вчиться мови все своє життя — від народження до глибокої старості. Адже чим досконаліше людина знає мову, тим краще вона мислить, скоріше знаходить розв’язки, легше й чіткіше висловлює свої думки.

 

pick_ridna_mova_5_yushcuk.pdf
6 MB
190

Схожі матеріали