Вступ до історії

Оцінити підручник:
3,83 119
Вступ до історії 5 клас Гісем 2018

Вступ до історії. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: О.В.Гісем
  • Видавництво: "Ранок"
  • Рік видання: 2018
  • Сторінок: 144
  • Формат файлу: pdf

Шановні п'ятикласники і п'ятикласниці!

Цього навчального року ви вивчатимете новий предмет — вступ до історії. Разом із ним ви зможете розпочати знайомство з минулим нашої держави, дізнатися про окремі найважливіші події з історії Батьківщини, пам’ять про які зберігає український народ.

Надійним помічником у цьому стане підручник, який ви тримаєте в руках. Тож пропонуємо кілька порад, дотримання яких стане запорукою успішної роботи на уроках і вдома. Спочатку необхідно ознайомитися зі змістом підручника, щоб знати, як він побудований. Матеріал підручника об’єднано в шість тем, кожна з яких містить декілька параграфів. Кожен параграф має свою мету. Вона стисло розкриває те, про що ви дізнаєтеся після опрацювання теми.

У тексті ви зустрінете виділені слова і дати. Це означає, що на них слід звернути особливу увагу. На полях підручника розміщено тлумачення термінів і понять. Важливу роль для розуміння навчального матеріалу мають численні ілюстрації та карти. Розглядаючи ілюстрації, обов’язково звертайте увагу на підписи до них. Вони пояснюють зміст зображеного. Історичні карти допоможуть вам з’ясувати, де саме відбувалися події, про які йдеться в тексті, або які зміни вони спричинили. Обов’язково опрацьовуйте включені до параграфів уривки з історичних джерел (спогади сучасників, документи тощо) і цікаві факти. Вони сприятимуть кращому розумінню матеріалу загалом.

Після кожного параграфа подано запитання та завдання. Вони допоможуть вам зрозуміти, чи добре ви запам’ятали матеріал.

Крім звичайних параграфів, підручник містить практичні заняття. їхня мета — допомогти краще опанувати знання, розвинути вміння та навички.

Отже, перегорніть сторінку й розпочніть знайомство з історією нашої Батьківщини.

 

pick_vstup_do_istoriyi_5_gisem.pdf
22 MB
10584

Схожі матеріали