Українська мова

Оцінити підручник:
3,91 69
Українська мова 5 клас Глазова 2018

Українська мова. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.П.Глазова
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2018
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

Юні громадяни інформаційного суспільства!

 

Навчання в школі — лише початок вашої освіти, адже людина XXI століття має навчатися впродовж усього життя — такі умови інформаційної доби. Знання ви маєте не лише здобувати, а й учитися успішно їх використовувати!

Спроможність і готовність вдало й доречно застосовувати знання дорослі називають компетентностями. Сформовані на основі знань компетентності допоможуть вам стати незалежними, успішними та щасливими.

Думаєте, до чого тут підручник з української мови? Але саме від того, як ви володієте державною мовою, як знаєте її закони, як умієте застосувати правила, залежить те, наскільки вправно ви будете спілкуватися, І ще — тільки той, хто добре володіє мовою, спроможний чітко мислити! Тому на уроках мови ви навчатиметесь також мислення. Цей підручник привчатиме вас із повагою ставитися до всіх людей, а ще — поважати самих себе і вірити в те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.

Що краще людина володіє мовою, то точніше вона мислить, тим глибше розвиває свої здібності й повніше самовиражається. Саме знання мови, а отже, володіння мовленням є важливими ознаками освіченості особи, її духовності й культури, свідченням відповідальності за долю рідного слова на рідній землі.

 

pick_ukrainska_mova_5_glazova2_p.pdf
14 MB
1832

Схожі матеріали