Зарубіжна література

Оцінити підручник:
5,0 1
Зарубіжна література 5 клас Ковбасенко 2005

Зарубіжна література. Підручник для 5 класу.

  • Автор: Ю.І.Ковбасенко, Л.В.Ковбасенко
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2005
  • Сторінок: 296
  • Формат файлу: pdf

Любий друже!

 

Цього року ти не просто подорослішав на рік і перейшов до наступного класу. Розпочався новий період твого життя — ти розпрощався з молодшими класами і став учнем середньої школи. Початкова школа залишилася позаду, відкривши дорогу новому, дорослішому життю — цікавішому, складнішому і відповідальнішому. Що допоможе тобі зорієнтуватися в прекрасному і водночас складному, а іноді й небезпечному світі? Зрозуміти, що є добром, а що злом; що робить людину справжньою людиною? Як зуміти гідно вийти зі складної життєвої ситуації? ІЦо в цьому світі варто зневажати й оминати, а що — цінувати? Відповісти на ці та безліч інших складних запитань тобі допоможе предмет «Зарубіжна література», адже саме в ньому зібрані найцінніші духовні здобутки людства.

Колись люди жили, не покидаючи своїх поселень. Потім вони зрозуміли, що й за межами їхньої землі живуть такі самі люди. Кожна людина має розуміти, що вона — лише частина величезної спільноти, яка називається людством.

Ми, такі різні за віросповіданням, кольором шкіри, рівнем цивілізації, зможемо вижити лише тоді, коли будемо розуміти один одного. Вчитуючись у твори письменників, представників різних народів, ми знайомимося з самими народами, з їхніми радощами і жалями, святинями і чеснотами.

А ще література — це захопливий світ пригод, мандрівок і відкриттів. І дарма, що за багатьма творами, з якими ти познайомишся цього року, вже зняті мультиплікаційні й художні фільми. Уроки зарубіжної літератури допоможуть тобі зрозуміти, що жодна екранізація не спроможна перевершити книгу. Адже набагато цікавіше самому уявити Попелюшку чи Мауглі, ніж дивитися на них очима людей, які створили фільм. І, можливо, колись саме ти по-новому розкажеш людству про пригоди Герди або Тома Сойєра, а то й узагалі придумаєш власну історію, уславивши і себе, і свою країну. А діти всього світу з нетерпінням чекатимуть наступної твоєї книжки, так само, як зараз чекають від англійки Джоан Кетлін Ролінґ нових пригод Гаррі Поттера та його друзів.

 

pick_zarubizhna_literatura_5_kovbasenko.pdf
12 MB
66

Схожі матеріали