Вступ до історії України

Оцінити підручник:
5,0 1
Вступ до історії України 5 клас Власов Данилевська 2002

Вступ до історії України. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: В.С.Власов, О.М.Данилевська
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2002
  • Сторінок: 248
  • Формат файлу: pdf

Любі друзі!

 

Споконвіку жили на нашій землі люди: вирощували хліб, плекали сади, виховували дітей. Коли ж раптом лихі завойовники загрожували їхній мирній праці - вставали орачі й рукомесники міцним муром, бо над усе цінували волю. А потім, перемігши нападників, навчали дітей, як бути завзятими й несхитними, бо щиро хотіли, щоб рідна земля квітла й багатшала доки світить сонце. Тисячолітній досвід, отриманий у спадок від попередніх поколінь, свідчив, що те омріяне бажання справдиться, якщо кожен день їхнього життя закарбується в пам’яті й стане надбанням нащадків. Отож, мов чарівне замовляння, заповідали вони своїм дітям прадавню мудрість: «Майбутнє неможливе без минулого».

Проте, щоб збагнути глибину людського досвіду, потрібно дуже багато знати й уміти.

Недарма наука про минуле людства - історія - одна з найцікавіших і водночас найскладніших. Сподіваємося, що книжка, яку ви щойно розгорнули, переконає вас у цьому. Призначення вашого нового підручника - бути першим щаблем у вивченні минулого. Тож і називається він «Вступ до історії України».

Книга знайомитиме з минулим та його героями, вчитиме розуміти події давніх часів, бачити в їхньому вирі долі окремих людей. Саме тому підручник складається з великої кількості оповідань, у кожному з яких дійові особи - історичні постаті, легендарні герої, а часом і вигадані персонажі, але вони завжди постають як живі люди - зі своїми сумнівами, турботами, болями...

 

pick_istoriya_ukraini_5_vlasov.pdf
10 MB
45

Схожі матеріали