Українська література

Оцінити підручник:
5,0 1
Українська література 5 клас Шабельникова 2005

Українська література. Підручник для 5 класу.

  • Автор: Л.П.Шабельникова
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2005
  • Сторінок: 296
  • Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Щойно ви перегорнули перші сторінки ще не відомого вам світу — нової книги. Це не просто книга — це ваш підручник. Саме слово підказує, що з ним ви проведете чимало часу, він буде завжди біля вас, тобто «під рукою». За його допомогою ви вивчатимете новий предмет — українську літературу.

У початковій школі схожі уроки називалися уроками читання, на них ви здебільшого знайомилися з невеликими творами, вчилися розуміти й переказувати їхній зміст. Тепер ми разом намагатимемося збагнути та відчути душею всю глибину і багатство, красу та силу художнього слова, спробуємо осягнути розмаїття безмежного світу очима письменників.

Перший розділ підручника відкриє вам дивовижну глибину усної народної творчості — казок, легенд, приказок, прислів’їв, загадок. їх створив мудрий, благородний, сильний і добрий народ з багатою уявою і фантазією. Також тут ви прочитаєте твори українських письменників, написані за народними мотивами.

Ви стали старшими, тому й завдання ваші «дорослішають». Учіться не просто переказувати зміст, — висловлюйте свою думку про прочитане. Зрозумійте і запам’ятайте, що таке міф і легенда, акровірш, підтекст, алегорія, чим літературна казка відрізняється від народної, а прозова мова — від віршованої.

Пізнавайте навколишній світ, уявляйте, фантазуйте і творіть.

Успіхів вам на цьому шляху!

 

pick_ukrayinska_literatura_5_shabelnikova.pdf
8 MB
27

Схожі матеріали