Інформатика

Оцінити підручник:
5,0 1
Інформатика 4 клас Іщенко 2021

Інформатика. Підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Л.З.Козак
  • Видавництво: "Літера ЛТД"
  • Рік видання: 2021
  • Сторінок: 112
  • Формат файлу: pdf

 

Вітаю вас, любі четвертокласники і четвертокласниці!

 

Мабуть, ви чули, що ми з вами живемо в інформаційному суспільстві. Сучасна людина одночасно перебуває в кількох середовищах: природному, суспільному та інформаційному. У кожного з них-своє призначення і свої закони. І в кожному потрібно вміти орієнтуватися, відповідати на виклики, швидко приймати рішення.

Із цим підручником ви дізнаєтеся багато цікавого про інформаційний світ, вирушите у віртуальну мандрівку та цікаво про неї розповісте друзям, навчитеся оминати небезпеки, застосовуватимете отримані знання на практиці під час вивчення інших предметів. Ви побуваєте в ролі користувача та програміста, отримаєте задоволення від створених інформаційних продуктів.

На уроках ви багато дискутуватимете, обговорюючи з друзями проблемні ситуації, шукатимете вирішення проблем, із якими зіштовхуються не тільки учні, а й суспільство загалом. У вас буде нагода виявити себе як творчу особистість. Адже ви будете постійно щось придумувати, фантазувати, висловлювати й аргументувати свою думку, створювати проекти та презентувати результати своєї праці. А ще ви отримаєте досвід спільної взаємодії, навчатиметеся конструктивно просити про допомогу і самі її надаватимете, дізнаєтеся про різноманітні безпечні джерела, у яких містяться поради чи пояснення з багатьох питань.

Переконана: про багато речей ви можете дізнатися самі. Але сподіваюся, що цей підручник стане для вас путівником в інформаційний світ для того, щоб навчитися робити реальний світ кращим.

Щасти!

 

pick_informatika_4_kozak.pdf
5 MB
5

Схожі матеріали