Я досліджую світ (частина 1)

Оцінити підручник:
5,0 1
Я досліджую світ 4 клас Андрусенко Котелянець Агєєва 2021 (1 частина)

Я досліджую світ. Підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 1.

  • Автор: І.В.Андрусенко, Н.В.Котелянець, О.В.Агєєва
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2021
  • Сторінок: 128
  • Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Вітаємо вас із початком нового навчального року й запрошуємо до подорожей та досліджень!

У 4 класі під час вивчення курсу «Я досліджую світ» ви подорожуватимете разом із Знайчиками материками й океанами планети та навіть космічними просторами нашої Галактики, що називається Чумацьким Шляхом. А ще ви дізнаєтеся про рослинний та тваринний світ, корисні копалини, водойми, природні зони України, про особливості природи рідного краю.

Своє зацікавлення предметом ви втілите в дослідницькій діяльності: визначатимете сторони горизонту, навчитеся читати умовні позначення на плані та карті, досліджуватимете властивості тіл і зможете запропонувати способи ощадливого використання природних багатств та охорони природи рідного краю.

Ви переконаєтеся в тому, що природа та людина перебувають у тісному зв’язку й не можуть існувати окремо одна від одної. Будете розмірковувати про те, чому людина, використовуючи природні багатства, повинна берегти Землю та все, що на ній є: повітря, воду, надра, ліси, поля, гори, річки, озера й моря, усіх мешканців як на суходолі, так і в глибинах Світового океану.

А ще ви будете вдосконалювати свою майстерність і зможете створювати гарні вироби з різних матеріалів, які прикрасять побут. Випробувати свої сили ви зможете у створенні проектів, навчитеся працювати в групі, пропонувати та відстоювати свої ідеї, обґрунтовувати їх, творчо мислити. Вивчення технологій допоможе вам у виборі професії в подальшому житті.

Звертайте увагу на умовні позначення та окремі рубрики. Так ви зможете швидко орієнтуватися на сторінках підручника.

Малюнки видання доповнюють основні та додаткові тексти. Вони допоможуть з’ясувати, як виглядають природні об’єкти, порівняти їх та описати.

Сміливо вирушайте за новими знаннями! Нехай вам щастить на шляху досліджень!

 

pick_ya_doslidzhuyu_svit1_4_andrusenko.pdf
5 MB
9

Схожі матеріали