Я досліджую світ (частина 1)

Оцінити підручник:
2,67 3
Я досліджую світ 4 клас Гільберг Тарнавська Павич 2021 (1 частина)

Я досліджую світ. Підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 1.

  • Автор: Т.Г.Гільберг, С.С.Тарнавська, Н.М.Павич
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2021
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Запрошуємо вас у дивовижну пізнавальну подорож. На сторінках підручника ви знайдете багато цікавого про нашу країну - Україну, про наш великий спільний дім - планету Земля, про її рослинний і тваринний світ, ознайомитеся з особливостями природи різних материків, а також помандруєте просторами Всесвіту.

Ви дізнаєтеся, які природні багатства є на території України і яке їхнє господарське значення, навчитеся працювати з географічною картою, орієнтуватися на місцевості, визначати основні форми поверхні Землі.

У 4 класі ви продовжите спостерігати, проводити досліди, експериментувати, фантазувати та творити, планувати власну діяльність. Ви навчитеся створювати нові цікаві вироби, використовуючи набуті вміння. Крок за кроком опановуватимете сучасні техніки їх виготовлення. Працюйте творчо, фантазуйте - і ви отримаєте задоволення та гарні результати.

Підручник стане вашим надійним помічником і дороговказом у розмаїтому світі науки. Щоб легко в ньому орієнтуватися, ознайомтеся з умовними позначеннями.

Будьте допитливими й активними під час навчання. Любіть та охороняйте природу. Поважайте тих, хто поруч. Будьте наполегливими в досягненні своїх цілей. Навчайтеся з бажанням, й успіх обов’язково прийде до вас!

 

pick_ya_doslidzhuyu_svit1_4_gilberg.pdf
5 MB
22

Схожі матеріали