Українська мова та читання (частина 2)

Оцінити підручник:
5,0 1
Українська мова та читання 4 клаc Чумарна 2021 (2 частина)

Українська мова та читання. Підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 2.

  • Автор: М.І.Чумарна
  • Видавництво: "Навчальна книга - Богдан"
  • Рік видання: 2021
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

 

До мого читача / моєї читачки

 

Дорогий друже/дорога подруго! Я —твоя нова Читанка. У четвертому класі ти відкриєш для себе таємниці творення світу і людини, перегорнеш сторінки історії рідної України, ознайомишся з народними звитяжцями, здійсниш фантастичні мандрівки разом із персонажами оповідань і повістей. Ми з тобою ще раз увійдемо в коло мудрих і прекрасних думок у творах видатних письменників, глибше відчуємо красу рідного слова, навчимося розрізняти літературні жанри та види усної народної творчості. Нашими друзями стануть герої відомих книг.

Але найголовніше — ти зможеш творити разом зі мною і поповнювати мою Скарбницю смішинками, віршами, загадками, оповіданнями, казками, малюнками.

Крім того, я — незвичайна Читанка: в мене є електронна версія, в якій позначка «Чарівний ключик» допоможе тобі знайти тлумачення виділеного у тексті слова. А ще тут ти зможеш прослухати деякі твори, озвучені професійними акторами, та записи пісень, подивитися мультиплікаційні фільми, створені за сюжетами народних і літературних творів, та уривки з художніх фільмів, заглянути в картинну галерею.

Радості тобі від мандрівки у світ чудес!

 

pick_ukrainska_mova_chitannya2_4_chumarna.pdf
3 MB
4

Схожі матеріали