Українська мова та читання (частина 1)

Оцінити підручник:
5,0 1
Українська мова та читання 4 клаc Вашуленко Васильківська Дубовик 2021 (1 частина)

Українська мова та читання. Підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 1.

  • Автор: М.С.Вашуленко, Н.А.Васильківська, С.Г.Дубовик
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2021
  • Сторінок: 168
  • Формат файлу: pdf

 

Любі школярики і школярочки!

 

Настав вересень і покликав дітей знову до школи. Ви вже учні й учениці четвертого класу. З підручником будете продовжувати шкільну мандрівку стежками різних мовних знахідок і відкриттів. Протягом навчального року ми спільно здолаємо ще одну вершину до Країни Знань.

Вивчати рідну мову — велика насолода. Засобом мови ви зможете відкривати для себе цілий світ. Підручник допоможе збагатити мовлення новими словами, поведе у світ цікавого мовознавства. Ви відкриєте для себе нові таємниці мовних знань, навчитеся грамотно писати, усно і письмово висловлювати власні думки і почуття. Будете співпрацювати разом з учителькою або вчителем та своїми однокласниками й однокласницями. Будете дружити і з повагою ставитися до себе і до інших людей, демонструючи це засобами української мови.

Виконання різноманітних вправ зробить вашу подорож новими стежками захопливою і цікавою. Навчальні словнички на сторінках підручника сприятимуть збільшенню вашого словникового запасу новими, невідомими раніше словами, допоможуть засвоїти значення, правильне вимовляння, наголошування слів.

Тож продовжуйте зростати допитливими і мудрими, вчіться поважати і щиро любити рідне слово. Хай вам щастить! У добру путь!

 

pick_ukrainska_mova_chitannya1_4_vashulenko.pdf
4 MB
15

Схожі матеріали