Українська мова

Оцінити підручник:
3,0 2
Limba ucraineană clasa 4 Khoroshkovska Petruk 2015

Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.Н.Хорошковська, О.М.Петрук
  • Видавництво: "Світ"
  • Рік видання: 2015
  • Сторінок: 184
  • Формат файлу: pdf

Підручник спрямований на подальше розширення і поглиблення знань школярів про українську мову як засіб спілкування, про частини мови, речення, текст, найважливіші правила вимови і грамотного письма, формування комунікативних навичок. Засвоєнню цих відомостей сприяють презентація мовного і правописного матеріалу у діалогічній формі спілкування із уже знайомими з попередніх років навчання героями, а також ілюстративний матеріал, створений спеціально для цього видання. Вміщені у підручнику тексти для читання і розвитку мовлення не лише навчально-інформаційні за змістом, а й емоційно ціннісні, а завдання, які їх супроводжують, вимагають від учнів творчої активності, спонукають до власних суджень, міркувань і висновків.

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/kubs/ewcg/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==1208}

{module Comments}

pick_ukrainska_mova_md_4_horoshkovska.pdf
10 MB
54

Схожі матеріали