Українська мова

Оцінити підручник:
5,0 1
Українська мова 4 клас Волкотруб 2015

Українська мова. Підручник для 4-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Г.Й.Волкотруб
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2015
  • Сторінок: 176
  • Формат файлу: pdf

Любий четверокласнику!

 

Крок за кроком з 1 класу ти опановуєш українську мову. Підручник, який тримаєш у руках, допоможе тобі повторити, узагальнити й закріпити вивчене в попередні роки, поведе далі в розмаїтий і багатий світ нашої мови. Ти дізнаєшся більше про мовлення, текст, речення, матимеш уявлення про частини мови.

Ти не нудьгуватимеш! Сучасні й цікаві тексти вправ тісно пов’язані з твоїм життєвим досвідом, інтересами. Разом з однокласниками ти спілкуватимешся в парах, групах, матимеш нагоду висловлювати власні міркування з приводу близьких тобі тем, розгадаєш ребуси.

Звертай увагу на умовні позначення: Знак Оклику спонукає запам’ятати, Кома - пригадати вивчене раніше, Крапка звертає увагу на нові відомості з мови, Знак Питання пропонує виконати складніше завдання, а Лапки заохотять до роботи в парі. Маски означають, що треба скласти діалог. Дзвінок позначає початок нового уроку, а Будиночок - домашнє завдання. Слова, значення, вимову й написання яких ти маєш запам’ятати, винесено в рамочку.

Уважно и пильно читаи вірші, оповідання, казки, жарти на мовні теми, розглядай ілюстрації. Спостерігай за мовними явищами, проводь власні дослідження, користуючись тлумачним, орфографічним, синонімічним, фразеологічним словниками, іншими джерелами інформації.

Вивчаючи кожен розділ, ти отримаєш нові знання, опануєш усі види мовленнєвої діяльності, розвинеш творчі здібності, засвоїш загальнолюдські цінності, глибоко усвідомиш багатство и цінність рідної мови.

Успіхів тобі!

 

pick_ukrainska_mova_4_volkotrub.pdf
10 MB
8

Схожі матеріали