Образотворче мистецтво

Оцінити підручник:
5,0 1
Образотворче мистецтво 4 клас Власова 2015

Образотворче мистецтво. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: В.Г.Власова
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2015
  • Сторінок: 96
  • Формат файлу: pdf

Дорогі друзі!

 

Образотворче мистецтво відображає навколишній світ у художніх образах. Підручник ознайомить вас із творами українських і зарубіжних митців, допоможе підготуватися до никонання творчих завдань, навчить створювати власні художні образи. Адже художній образ це «душа» мистецького твору.

Робота над зображенням це постійна практика. Насамперед подумайте, як вам належно організувати робоче місце. Як краще сісти, щоб було зручно працювати. Під яким кутом потрібно покласти папір, аби не спотворити зображення. Якщо ви працюєте правою рукою, дивіться на малюнок із лівого боку, якщо лівою - з правого боку, щоб уникнути зайвих незручних рухів. Підручник допоможе вам засвоїти основи правильної техніки роботи пад зображенням.

Ви навчитеся бачити красу в кожному явищі, у кожній людині Зрозумієте, яку важливу роль відіграє мистецтво в нашому житті. Та найголовніше - ви самі створюватимете красу! Розфарбовуватимете реальний та уявний світ у яскраві кольори. Втілюватимете на папері ваші фантазії. Творіть з любов’ю, бажанням та інтересом.

 

pick_obrazotvorche_misretstvo_4_vlasova.pdf
5 MB
5

Схожі матеріали