Трудове навчання

Оцінити підручник:
5,0 1
Трудове навчання 4 клас Веремійчик Тименко 2015

Трудове навчання. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: І.М.Веремійчик, В.П.Тименко
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2015
  • Сторінок: 104
  • Формат файлу: pdf

Юний дизайнере!

 

Чи помічаєш ти красу довкола себе? Прекрасне можна знайти в усьому. Це мальовничі куточки природи й дивовижні будівлі, зручні технічні конструкції, приваблива реклама й побутові дрібниці. Творити красиве - це мистецтво, яке називають дизайном. Художників-конструкторів, які творять красиві й корисні речі, називають дизайнерами.

А чи хотів би ти також створювати гарні речі? Тоді для цього тобі потрібно оволодіти мистецтвом дивовижних перетворень предметних форм. Коли ти більше дізнаєшся про ігровий дизайн, тоді зможеш слухати й чути, дивитися і бачити, доторкатися і творити красу навколишнього світу.

Як дизайнер-«глядач» ти навчишся помічати незвичайні образи у звичних для тебе предметах. Поглянеш на розкриленого птаха - і помітиш у ньому стрімку, обтічну конструкцію літака.

Як дизайнер-«слухач», почувши музику або звуки живої природи, уявиш конкретний предмет. Почуєш плюскіт хвиль — і зрине ніби білий лебідь легкоплинний вітрильник.

Як дизайнер-«діяч» перетворюватимеш на вироби ті матеріали, які тобі найбільше до вподоби.

Наш підручник навчить тебе створювати оригінальні вироби з різних матеріалів за допомогою різноманітних художніх технік.

 

pick_trudove_navchannya_4_veremiychik_p.pdf
24 MB
14

Схожі матеріали