Математика

Оцінити підручник:
3,67 3
Математика 3 клас Рівкінд Оляницька 2013

Математика. Підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Ф.М.Рівкінд, Л.В.Оляницька
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2013
  • Сторінок: 192
  • Формат файлу: pdf

Любий друже!

 

Ось і минули літні канікули, а шкільний дзвоник покликав у рідний клас. І ми, автори підручника, вітаємо тебе — третьокласника.

Ти вже два роки вивчав математику і багато чого вже знаєш і вмієш. А ще більше нового, цікавого, пізнавального тебе очікує попереду. У 3 класі ти дізнаєшся, як лічити, порівнювати числа у межах 1000, виконувати арифметичні дії з двоцифровими і трицифровими числами. Цікавим для тебе стане знайомство з новими числами — дробами, які позначають частину цілого. Нові знання про геометричні фігури та їхні властивості, які ти отримаєш у цьому навчальному році, допоможуть у подальшому вивченні математики. Вони також будуть корисними для тебе і в повсякденні.

А допомогатимуть опановувати математичну науку вже відомі тобі казкові герої та математичні персонажі: Плюс Плюсович, Мінус Мінусович, Множник Добуткович і Частка Ділинка.

Як успішно вивчати математику за цим підручником? Увесь матеріал поділено на 5 розділів, а розділи — на уроки. Опановуючи теорію, особливу увагу звертай на матеріал, виділений у рубриці «Запам’ятай». Це найважливіші правила, закони, алгоритми, які потрібно зрозуміти, запам’ятати і вміти використовувати під час виконання практичних вправ. Зорієнтуватись у типах завдань тобі допоможуть уже знайомі позначення.

Наполеглива праця протягом року допоможе тобі подолати нові сходинки математичної науки, а підручник буде добрим помічником у навчанні.

 

pick_matematika_3_rivkind.pdf
11.77 MB
294

Схожі матеріали