Я досліджую світ (частина 1)

Оцінити підручник:
5,0 1
Я досліджую світ 3 клас Андрусенко 2020 (1 частина)

Я досліджую світ. Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 1.

  • Автор: І.В.Андрусенко
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2020
  • Сторінок: 128
  • Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Цього навчального року пропонуємо вам разом зі Знайчиками вирушити в цікаву подорож і більше дізнатися про нашу Батьківщину, відчути свою належність до українського суспільства, довідатися про минуле й сучасне України, про відзначення пам’ятних подій, державних і народних свят.

Мандруючи сторінками підручника, ви досліджуватимете навколишній світ і з’ясуєте, що таке тіла й речовини, які властивості мають вода, повітря та гірські породи, як виробляють і використовують енергію, а також прочитаєте про історію виникнення приладів і техніки, сучасні досягнення людства.

Сподіваємося, що вам стане в пригоді інформація про те, як зберегти здоров’я, дотримуватися розпорядку дня та правил особистої гігієни, навіщо займатися спортом. Це стане запорукою вашого успішного навчання і допоможе в житті.

У підручнику подані завдання, пов’язані з життєвими ситуаціями. Ви дізнаєтеся, як використовувати енергію у своїй оселі, як економити газ і воду, як боротися із забрудненням довкілля.

Основне у вашому житті — бути чемними, справедливими, працьовитими й милосердними людьми, щоб гідно жити в нашій державі — Україні.

 

pick_ya_doslidzhuyu_svit1_3_andrusenko.pdf
4 MB
7

Схожі матеріали