Українська мова та читання (частина 2)

Оцінити підручник:
5,0 1
Українська мова та читання 3 клаc Богданець-Білоскаленко Шумейко 2020 (2 частина)

Українська мова та читання. Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 2.

  • Автор: Н.І.Богданець-Білоскаленко, Ю.М.Шумейко
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2020
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

 

Дорогі діти!

 

Ви тримаєте в руках підручник з читання. Він допоможе вам пізнати красу слова, захопитися читанням цікавих текстів, поринути в дивовижні пригоди.

У підручнику вміщені твори про природу в різні пори року, про Батьківщину й рідну мову, про життя письменників і письменниць, про захоплення та мрії дітей. Ви зможете прочитати вірші, байки, загадки, лічилки, оповідання, легенди, казки, уривки з повістей та вибрати для себе найцікавіші твори.

Подані в підручнику запитання спонукатимуть вас до обговорення текстів, уважного ставлення до художнього слова, розуміння настрою персонажів. У підручнику є завдання для «художників», «письменників» і «акторів», завдяки яким ви зможете висловити своє враження від прочитаного тексту за допомогою малюнка або ж придумати власну історію про вигаданого героя. Медіакалейдоскоп залучить вас до пошуку інформації в різних джерелах (енциклопедіях, довідниках чи інтернеті) і створення власного медіапродукту — комп’ютерної презентації або плаката.

Важливо вміти працювати з підручником. У ньому є умовні позначення, які допоможуть вам виконати різноманітні завдання. Наприкінці є зміст, що ознайомить вас з переліком розділів, які ви будете вивчати. Зверніть увагу на форзаци: на одному з них подані завдання для формування вміння в учнів та учениць висловлювати свою думку; на іншому — поради для роботи з книжкою та кросворд.

Сподіваємося, мандрівка сторінками підручника з читання буде цікавою, захопливою та корисною. Бажаємо успіхів!

 

pick_ukrainska_mova_chitannya2_3_bogdanets.pdf
5 MB
44

Схожі матеріали