Трудове навчання

Оцінити підручник:
5,0 1
Трудове навчання 2 клас Веремійчик 2012

Трудове навчання. Підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: І.М.ВеремійчикВ.П.Тименко
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2012
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

Любий Пізнайку-другокласнику!

 

Навчаючись, ти пізнаєш світ у словах, малюнках, виробах. Тебе переповнюють бажання й задуми, які просяться на кінчики твоїх обдарованих пальців.

Такий самий Пізнайко живе і в цьому підручнику. Він і вигадувач, і зображувач, і перетворювач матеріалів. Пізнайко навчатиме тебе точно висловлювати задуми, зображати їх графічно, майстерно й охайно втілювати у виробах.

У Пізнайка є друзі: Дельфін-дизайнер та Інформатик.

З Дельфіном-дизайнером ти навчишся працювати на дозвіллі, у колективі друзів, створювати спільні твори з батьками. А Інформатик навчатиме тебе художнього проектування виробів за допомогою комп’ютера (за електронним посібником).

Пізнайко, Дельфін та Інформатик поведуть тебе у світ ручної праці з природними матеріалами, папером і картоном, нитками і тканинами, пластиліном. Вони залучать тебе до культурного самообслуговування у повсякденному побуті й на свята.

А ще ти побуваєш у світі українського декоративно-ужиткового мистецтва, у світі техніки. Ти дізнаєшся про нові матеріали та інструменти, залюбки оволодієш цікавими й безпечними способами макетування іграшкових предметів довкілля.

 

pick_trudove_navchannya_2_veremiychik.pdf
10.62 MB
19

Схожі матеріали