Математика

Оцінити підручник:
4,0 3
Математика 2 клас Рівкінд Оляницька 2012

Математика. Підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Ф.М.Рівкінд, Л.В.Оляницька
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2012
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

Любий друже!

 

Ось і промайнули твої перші літні канікули. А перший шкільний дзвоник покликав у свій рідний клас. І ми, автори підручника, вітаємо тебе, другокласника, з новим навчальним роком!

Запрошуємо тебе у «Королівство математики». Воно необмежено велике, яскраве і цікаве. Ступаючи крок за кроком його стежинами, ти будеш ставати мудрішим, адже, як говорить народна мудрість: «МУДРИМ НІХТО НЕ ВРОДИВСЯ, А НАВЧИВСЯ». Тебе чекають: Плюс Плюсович та його друзі — Мінус Мінусович, Множник Добуткович, Частка Ділинка, Козенятко, що вміло лічити до 10, та багато казкових героїв. Вони продовжуватимуть навчати тебе лічити, порівнювати, розв’язувати задачі та приклади, познайомлять з новими математичними діями — множенням і діленням, різними прийомами виконання дій, величинами, множинами, геометричними фігурами тощо.

Не забувай, що математичні знання дають енергію розуму і необхідні у житті кожному. Отже, пропонуємо тобі поринути у казковий світ математики! Нехай шлях до нього буде для тебе радісним і цікавим.

 

pick_matematika_2_rivkind.pdf
8.4 MB
141

Схожі матеріали