Українська мова та читання (частина 2)

Оцінити підручник:
3,0 4
Українська мова та читання 2 клаc Богданець-Білоскаленко 2019 (2 частина)

Українська мова та читання. Підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 2.

  • Автор: Н.І.Богданець-Білоскаленко
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2019
  • Сторінок: 144
  • Формат файлу: pdf

Дорогі другокласники!

 

Ось і минуло галасливе літо. Тепер ви вже стали на рік дорослішими. Чи любите ви подорожувати? Чи знаєте, що подорожі можна здійснювати з книжкою? Лише за її допомогою ви поринете в таємничий світ художнього слова. Для цієї подорожі пропонуємо вам надійного помічника — підручник з читання. Мандруючи його сторінками, ви потрапите в далеке минуле, дізнаєтеся про давні звичаї та традиції українського народу, прочитаєте цікаві казки, легенди, оповідання, вірші та загадки.

Вирушаючи в захопливу літературну подорож, ви повинні навчитися працювати з текстом: уважно й вдумливо його читати, уявляти зображені події та їхніх персонажів.

У підручнику подано різні твори, відповідно до пір року. Крім цього, у ньому вміщені різноманітні запитання та завдання, які ви маєте виконати самостійно або разом з дорослими. Серед них є творчі завдання, що позначені, які спонукатимуть вас до написання невеликих розповідей, створення малюнків і виробів (ідеї для «письменників», «поетів», «художників», «акторів»). Виконуючи завдання, позначені ви відкриєте для себе багато нового та цікавого.

Сподіваємося, що уроки читання стануть для вас улюбленими. Тільки людина, яка постійно читає, має широкий кругозір і стає мудрішою.

Запрошуємо вас у мандрівку світом художнього слова та цікавих пригод!

 

pick_ukrainska_mova_chitannya2_2_bogdanets.pdf
12 MB
269

Схожі матеріали