Буквар

Оцінити підручник:
5,0 1
Буквар 1 клас Захарійчук Науменко 2012

Буквар. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: М.Д.Захарійчук, В.О.Науменко
  • Видавництво: "Грамота"
  • Рік видання: 2012
  • Сторінок: 176
  • Формат файлу: pdf

Шановні батьки та вчителі!

 

Перед вами новий підручник «Буквар». Просимо звернути увагу на умовні позначення. Під піктограмою "1" пропонується текст для читання вчителем. Такий вид роботи передбачає розвиток умінь одного з виду мовленнєвої діяльності: слухання-розуміння, говоріння, аудіювання.

Текст є засобом залучення першокласників до усвідомленого сприйняття слова як найголовнішої мовної одиниці, у якій реалізуються звукова, семантична й граматична складові української мови.

Піктограма "2" вказує на те, що відповідний текст або уривок може читати учитель або учень, який добре читає. Піктограмою "3" позначене злиття двох звуків — приголосного і голосного (ПГ і П'Г), яке сприймається як графічна одиниця й читається злито.

 

Букварний період. Протягом букварного періоду першокласники вивчають усі букви абетки, оволодівають початковими вміннями читати за букварем, здійснювати звуко-буквені зіставлення. Продовжується робота над розвитком усіх видів мовленнєвої діяльності.

Уперше на сторінках «Букваря» пропонується текст для читання вчителем, що надрукований дрібним шрифтом. Цей текст учитель використовує для подачі нової букви й закріплення вивчених звуків у добукварний період. У виділених словах тексту потрібний звук стоїть у зручній позиції і легко виокремлюється.

 

pick_bukvar_1_zahariychuk.pdf
22 MB
131

Схожі матеріали